Jednym z najpopularniejszych sposobów „zamykania” obuwia, a tym samym utrzymywania go na stopie jest sznurowanie. Należy ono do najstarszych metod, ale do dnia dzisiejszego pełni bardzo ważną rolę. W ostatnich latach, oprócz podstawowej funkcji, czyli wiązania, sznurowadła są ważnym elementem modowym. To właśnie projektanci i producenci butów między innymi za pomocą odpowiednio dobranych sznurowadeł kształtują ich ostateczny zewnętrzny wygląd.

Zastosowanie właściwych sznurowadeł w zależności od rodzaju obuwia jest też bardzo ważne ze względów użytkowych. Inne sznurowadła stosuje się do obuwia wizytowego, inne do trekkingowego, a jeszcze inne do np. wojskowego.

Bafesto to jeden z największych producentów sznurowadeł w Europie.

Posiadany park maszynowy pozwala nam na produkcję wielu rodzajów sznurowadeł, z różnego rodzaju przędz i z różnym wykończeniem. Nasze moce produkcyjne dają naszym klientom poczucie komfortu – niezależnie od wielkości zamówienia.
Dostarczamy sznurowadła, również poprzez spółki zależne, do różnych producentów w wielu krajach na świecie. W ramach tej grupy spółek i tego produktu tzw. Centrum Kompetencji znajduje się właśnie w Bafesto.

Dzień dobry. Chętnie pomożemy Ci w wyborze najlepszego dla Ciebie roz/za -wiązania.

Poznaj szczegółowe rozwiązania