Marka SEATEC, pod którą produkujemy i sprzedajemy liny żeglarskie, powstała w pierwszych latach XXI wieku. Punktem wyjścia do wskrzeszenia tego projektu i rozwoju lin żeglarskich w naszym zakładzie była pasja do żeglowania naszych współpracowników.

Połączyliśmy więc pasję z technologią oraz stworzyliśmy logo, które dziś wraz z nazwą stanowi nasz zastrzeżony znak towarowy.

Przez stosunkowo krótki czas staliśmy się głównym dostawcą lin na rynku polskim.

 

Osiągnęliśmy to, bo przede wszystkim

⦁ stawiamy na jakość ( surowce, technologia, badania )
⦁ regularnie wprowadzamy nowości do naszego portfolio
⦁ uczestniczymy w targach zarówno krajowych jak i zagranicznych
⦁ udostępniamy katalogi produktowe w wersji papierowej i elektronicznej
⦁ prowadzimy klarowną politykę sprzedaży

Liny Seatec wykorzystywane są podczas różnych wydarzeń żeglarskich. Między innymi w 2016r. na linach Seatec odbyła się wyprawa znanego polskiego żeglarza w pamiętnym samotnym rejsie dookoła świata.

Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą

W dniach 15-17 listopada 2022 roku w Amsterdamie, odbywały się największe na świecie targi wyposażenia jachtów METS TRADE, na których BAFESTO, jako producent lin żeglarskich miało okazję się pojawić, dzięki wsparciu finansowemu UMWŁ - w ramach projektu "Łódzkie w Brukseli wspiera łódzki biznes. Promocja kompleksowej oferty eksportowej dla przedsiębiorstw z regionu” finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020. Poniżej kilka wyjazdowych kadrów: